Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Şampiyon Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi

Güncelleme Tarihi: 10/05/2018

ağlık Kurumları Arası Voleybol Turnuvasında Şampiyon Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Oldu.🏐🏆🥇

Müdürlüğümüz taradından bu yıl 6.'sı düzenlenen Sağlık Kurumları Arası Voleybol Turnuvası dün oynanan final maçları ile sona erdi. 10 takım ve 120 sporcunun katıldığı turnuvada toplam 28 müsabaka sonucunda şampiyon takım belli oldu. Gölcük Necati Çelik Devlet hastanesi voleybol takımı, Hasan Gemici Spor Salonunda final maçında Seka Nostalji takımıyla karşılaştı. Final maçında Seka Nostalji takımını 3-1 yenen Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi takımı şampiyon oldu.

1. Gölcük N.Ç. Devlet Hastanesi
2. Seka Nostalji
3. Dilovası Devlet Hastanesi
4. Glutensiz Dünya

VOLEYBOL DA GÖLCÜK DEVLET ŞAMPİYON

Bu yıl turnuvaya katılan 10 takımda 130 sporcu katılmış olup, toplamda 28 müsabaka oynanmıştır.

  • 1-Kocaeli Devlet Hastanesi                                           6-Gölcük Devlet Hastanesi
  • 2-Seka Nostalji                                                                  7-Glütensiz Dünya
  • 3-Antibiyatikler                                                                  8-Fatih Voleybol
  • 4-Halk Sağlığı Spor                                                            9-Körfez Sağlık
  • 5-Dilovası Devlet Hastanesi                                          10-Atletic Derince                          

 

 

Turnuvada göstermiş oldukları performansları herkesin beğenisini kazanmış ve ALTIN KARMA’ya seçin sporcular :

  • 1-Glütensiz Dünya takımından              7 Numaralı sporu             Nurullah ÖDÜMLÜ
  • 2-Seka Nostalji takımından                     1 Numaralı sporcu           Burcu ZEREN
  • 3-Fatih Voleybol takımından                  8 Numaralı sporcu           Serdar KARAMAN
  • 4-Halk Sağlığı takımından                         11 Numaralı sporcu        İbrahim YAŞAR
  • 5-Gölcük Devlet Hast. takımından       11 Numaralı sporcu        Mesut KONUK
  • 6-Dilovası Devlet Hast. takımından      3 Numaralı sporcu           Tarık BAŞER

En İyi libero : Gölcük Devlet Hastanesi takımından          Mehmet KURT

 

 Altın Karma sporcular Madalyalarını Müdürlüğümüz Personel ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Mustafa                 TEKİN İn elinden aldılar.

 

Turnuva da göstermiş oldukları hoşgörü ve olumlu davranışlarıyla EN CENTİLMENLER ‘e seçilen sporcular;

1-Antibiyotikler  takımından                      4 Numaralı sporu             Naci DABAK

2- Gölcük Devlet Hast. takımından          3 Numaralı sporcu           Aygül DEMİR

3-Atletic Derince takımından                     6 Numaralı sporcu           Yusuf TÜRKAY

4-Körfez Sağlık takımından                         7 Numaralı sporcu           Suna BAĞUŞ

5-Dilovası Devlet Hast. takımından          7 Numaralı sporcu           Ali Osman ÇELİK

 

Centilmen sporcular Madalyalarını Müdürlüğümüz Çevre Sağlığı Birim Sorumlusu Ali KAVAS’ın elinden aldılar.

  • 32105754_2042682902411786_1621010589830610944_o.jpg
  • 32116711_2042682649078478_5683014422994354176_o.jpg
  • 32159591_2042682852411791_7627459758433239040_o.jpg
  • 32169153_2042682792411797_9055091357021896704_o.jpg
  • 32169216_2042682749078468_5114842394931494912_o.jpg
  • 32169491_2042682615745148_1202964084127956992_n.jpg
  • 32187774_2042682845745125_8717873172302528512_o.jpg
  • 32191078_2042682699078473_3088595821042597888_o.jpg

KUPA VE MADALYA SIRALAMASI

 

 

Turnuvada 4. olan GLUTENSİZ DÜNYA takımı, Kupa ve Madalyalarını Seka Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Kıvanç TUNÇ’un elinden aldılar.

 

Turnuvada 3. olan DİLOVASI DEVLET HASTANESİ takımı, Kupa ve Madalyalarını  Gölcük Devlet Hastanesi Başhekimi Yüksel PEHLEVAN’ın elinden aldılar.

 

Turnuvada 2. olan SEKA NOSTALJİ takımı, Kupa ve Madalyalarını Müdürlüğümüz Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. İnci SOBİ YAVAŞ’ın elinden aldılar.

 

Turnuvamızda ŞAMPİYON  olan Gölcük Devlet Hastanesi takımı, Kupa ve Madalyalarını Müdürlüğümüz Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Op.Dr. Muhammet Coşkun GÜLER’in elinden aldılar.

 

TERTİP KOMİTESİ:

  • 1-Sağlık Memuru         Osman Nuri EFE
  • 2-Sağlık Memuru         Özgür İbrahim ÖZÇINAR
  • 3-Tıbbi Sekreter           Ömer YILDIRIM
  • 4-Sağlık Memuru         Sezgin SEVİLMİŞ
  • 5-Hemşire                      Zuhal CANBAZOĞLU
  • 6-Diyetisyen                  Müge ÇINAR